rowerowa
narożnik Kategorie narożnik
rowerowaRowery (345)
rowerowa
rowerowaCzęści (2023)
rowerowa
rowerowaAkcesoria rowerowe (1006)
rowerowa
rowerowaPRZYCZEPKI ROWEROWE (4)
rowerowa
rowerowaWyprzedaż (8)
rowerowa
rowerowaHULAJNOGA (2)
rowerowa
rowerowaNarzędzia, klucze, smary (188)
rowerowa
rowerowaUSŁUGI (29)
rowerowa
rowerowaOdzież na rower (5)
rowerowa
rowerowaOdżywki, Suplementy
narożnik Producenci narożnik
narożnik Informacje narożnik
rowerowaRegulamin
rowerowa
rowerowaKontakt
rowerowa
rowerowaDostawa
rowerowa
rowerowaPomoc
rowerowa
rowerowaPolityka Ciasteczek
rowerowa
rowerowaMapa Sklepu
rowerowa
rowerowaKatalog produktów
narożnik Biuletyn narożnik
E-mail:
Nazwa:
 Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami: Twoje konto:
narożnik Kategorie narożnik
Blog (6)
narożnik Kontakt narożnik
rowerowae-mailbartpol@rowerybydgoszcz.pl
rowerowaFAX52 344 02 47
rowerowaTel52 344 02 40
rowerowaGSM601 647 420
GG1749598
rowerowaSkype zbyszek.politowski
rowerowa bydgoszcz Regulamin rowerowa bydgoszcz

Regulamin

Sklep detaliczny  oraz hurtownia rowerów i części rowerowych firmy Bart – Pol  dostępny pod adresem internetowym www.rowerowa.bydgoszcz.pl prowadzony jest przez firmę Bart - Pol z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Magazynowej 11.

Adres korespondencyjny:

Bart- Pol, Hurtownia Rowerowa, ul. Magazynowa 11, 85-790 Bydgoszcz

Regulamin zakupów

 1. Sklep rowerowy www.rowerowa.bydgoszcz.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową  towarów w siedzibie firmy przy ul. magazynowej 11 w Bydgoszczy
 2. Firma udostępnia dla firm prowadzących działalność handlową ,ceny hurtowe brutto po zalogowaniu w panelu ,dla klientów detalicznych ceny określone są w siedzibie firmy gdzie prowadzimy taką sprzedaż .  Wszystkie ceny w www.rowerowa.bydgoszcz.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny są podane w złotych polskich i są wiążące w chwili składania zamówienia.
 3. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód zakupu.  Dowód zakupu wystawiany jest w chwili gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. W przypadku realizacji części zamówienia (brak dostępności części zamówionych towarów) dowód zakupu wystawiany jest po uzgodnieniu z Klientem zakresu realizacji niekompletnego zamówienia.
 4. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT
 5. Klient może wycofać złożone zamówienie do momentu jego wysłania.
 6. Zamówienie zostaje zrealizowane gdy zamówiony towar jest dostępny w magazynie www.rowerowa.bydgoszcz.pl lub u dostawców. W przypadku niedostępności zamówionego towaru (lub jego części) Klient zostanie o takim fakcie poinformowany (telefonicznie bądź emailem). W takiej sytuacji Klient podejmuje decyzję o sposobie realizacji zamówienia (np. częściowa realizacja, wydłużenie okresu oczekiwania na realizację zamówienia, anulowanie całości zamówienia). www.rowerowa.bydgoszcz.pl przykłada szczególną wagę podawanej na stronie informacji o dostępności towaru. Dostępny podczas zamówienia towar w magazynie www.rowerowa.bydgoszcz.pl może okazać się niedostępny gdy w krótkim okresie czasu wpłynie więcej zamówień niż aktualny stan magazynowy. W tym wypadku zamówienia będą realizowane wg kolejności ich wpływania.
 7. W przypadku akcji promocyjnych oraz wyprzedażowych lista dostępnych towarów jest ograniczona. Zamówienia realizowane są wg kolejności ich potwierdzania, aż do wyczerpania zapasów.
 8. Towar zostaje  wysłany do klienta:

o    przy bezpośrednim przelewie na konto w chwili zaksięgowania przelewu na koncie;
27  1140 1889 0000 5405 1300 1001.

 1. Okres realizacji zamówienia to czas pomiędzy złożeniem zamówienia, a jego wysłaniem. Okres realizacji jest podany przy każdym towarze (liczone są dni robocze). W przypadku zamówienia składającego się z towarów o różnym okresie realizacji, zamówienie zostaje wysłane dopiero w momencie skompletowania całości zamówienia.
 2. Czas oczekiwania na zamówienie to suma okresu realizacji zamówienia i przewidywanego czasu realizacji wysyłki.
 3. Za zamówiony towar można zapłacić:

o    bezpośrednio przelewem na konto w bankowe,

 1. Produkty zakupione w www.rowerowa.bydgoszcz.pl posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy.
 2. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego w www.rowerowa.bydgoszcz.pl towaru w ciągu 14 dni od dnia zakupu, bez podania przyczyn.Zwracany towar Klient odsyła na własny koszt na adres www.rowerowa.bydgoszcz.pl Towar zwracany w takim trybie musi być odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu.Wystawiana jest faktura korekta lub zwrot pieniędzy. Przy transakcjach potwierdzonych paragonem fiskalnym w sprzedaży detalicznej  pieniądze zostają oddane podczas zwrotu towaru.
 3.  Zwracany towar sprzedaży hurtowej firma odsyła do nas na swój koszt.
 4. Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyn oraz dochodzenie roszczeń gwarancyjnych są niemożliwe gdy produkt jest uszkodzony w sposób mechaniczny przez czynniki zewnętrzne. Ważne jest aby Klient podczas odbierania paczki zwrócił szczególną uwagę na jej stan. Jeżeli paczka jest uszkodzona a oryginalne taśmy  są zerwane, zalecamy nie przyjmować przesyłki bądź sporządzić protokół w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W takim wypadku prosimy o kontakt z www.rowerowa.bydgoszcz.pl. Paczka taka zostanie do klienta wysłana ponownie po sprawdzeniu lub wymianie uszkodzonego towaru.
 5. Produkty sprzedawane www.rowerowa.bydgoszcz.pl objęte są gwarancją. Jeżeli do towaru nie jest dołączona pisemna gwarancja wówczas gwarancją lub faktura vat.
 6. W przypadku stwierdzenia wad objętych gwarancją prosimy o jej zgłoszenie. Prosimy o przesłanie reklamowanego towaru na adres Bart Pol Bydgoszcz Sklep, Hurtownia  Rowerowa, ul. Magazynowa 11, 85-790 Bydgoszcz. Reklamowany towar Klient zobowiązany jest wysłać na własny koszt, przesyłki reklamacyjne wysyłane za pobraniem nie będą odbierane. Do reklamowanego towaru należy wysłać, kartę gwarancyjną (jeżeli była dołączona do produktu) oraz pismo informujące o wadach, będących podstawą zgłoszenia reklamacyjnego. Dołożymy wszelkich starań aby reklamację rozpatrzyć w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Klient zostanie poinformowany o wyniku postępowania reklamacyjnego. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie www.rowerowa.bydgoszcz.pl w ciągu 5 dni roboczych wyśle naprawiony lub wymieniony towar do Klienta na własny koszt. W takim przypadku www.rowerowa.bydgoszcz.pl zwróci Klientowi koszty wysyłki wadliwego towaru.  Wadliwy towar www.rowerowa.bydgoszcz.pl może naprawić lub wymienić na inny pełnowartościowy produkt. W przypadku gdy wymiana nie będzie możliwa (brak towaru w magazynie www.rowerowa.bydgoszcz.pl i u dostawcy) www.rowerowa.bydgoszcz.pl zwróci Klientowi równowartość ceny wadliwego produktu lub ewentualnie zaproponuje wymianę na inny produkt z oferty sklepu.
 7. Zawarcie umowy zakupu w www.rowerowa.bydgoszcz.pl jest równoważne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu zakupów.
TOWAR DLA KLIENTÓW DETALICZNYCH SPRZEDAWANY JEST W SIEDZIBIE FIRMY ,DLA FIRM PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ  W SIEDZIBIE FIRMY,KURIEREM LUB WŁASNYM TRANSPORTEM .

W sezonie letnim jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć  dni w tygodniu, w sezonie zimowym od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy w poniedziałek/piątek od 9:00 do 17:00,od września do 16.00, w soboty od 10:00 do 14:00.

Skontaktować się z nami można telefonicznie już od 9.00 pod numerami
52 344 02 40 (biuro), emailem - pisząc na bartpol@rowerybydgoszcz.pl

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, zawsze służymy fachową pomocą przy wyborze roweru i osprzętu, dysponujemy również profesjonalnym serwisem rowerowym.

Warunki zakupu

 • Wszystkie ceny podane w sklepie zawierają podatek VAT.
 • Zamówienia składane są w sklepie, e-mailem lub telefonicznie.
 • O terminie realizacji zamówienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie.
 • Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej K-Ex na koszt odbiorcy.
 • Za towar można zapłacić również przelewem przed dostawą (na nasze konto) - w tym celu prośba o kontakt z nami.
 • Jeśli chcą Państwo zamówić jakiś drobiazg, gdzie koszt przesyłki wynoszący 22 zł stanowi znaczny procent wartości zamówienia, istnieje tańsza forma realizacji takiego zamówienia. W tym celu prosimy o kontakt z nami podając w mailu, jaki dokładnie towar chcieliby Państwo zamówić.
 • Staramy się, aby informacje o produktach na stronach sklepu były rzetelne i sprawdzone, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzane przez producentów oraz ewentualne błędy w opisie produktów.
 • Wszystkie produkty posiadają obowiązującą na terenie Polski gwarancję producenta lub importera.
 • W przypadku produktów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę.
 • Wymieniamy również produkty, które nie spełniają Państwa oczekiwań, np. nie są kompatybilne z rowerem, mają niewłaściwy rozmiar, itp. W takim przypadku należy odesłać do nas produkt na swój koszt (najtaniej pocztą) z opisem problemu - zostanie on wymieniony na inny wskazany przez Państwa bądź zwrócone zostaną pieniądze za produkt przelewem na konto. Przed odesłaniem zawsze proszę skontaktować się z nami. Nowy (wymieniony) towar przesyłamy zawsze na nasz koszt.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca.

Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej.

Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego:

1. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub całkowitego usunięcia.   Żądanie w tym zakresie może zostać złożone:

1 pisemnie na adres: Bart-pol Sp. z o.o. ul. Magazynowa 11, 85-790 Bydgoszcz;

2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bartpol@rowerybydgoszcz.pl

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu Internetowego przed zawarciem danej umowy.

Nie udostępniamy, nie sprzedajemy danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom, ani w żaden inny sposób nie wykorzystujemy Państwa danych.

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych wszyscy zarejestrowani klienci mają prawo do wglądu do swoich danych, jak również do ich poprawiania lub usunięcia z bazy danych serwisu.

rowerowaPowrót
narożnik Koszyk narożnik
   ... jest pusty
narożnik Logowanie narożnik
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie
rowerowa
Rejestracja konta
rowerowa
Przypomnienie hasła
narożnik Wyszukiwanie narożnik
 Wyraz(y)
do  Cena
 Kategoria
 
Zaawansowane
narożnik Kto jest online narożnik
Obecnie w sklepie jest
 2 Gości
 online.
rowerowa
Na Oprogramowaniu eSklep-Os
facebook